Ośrodek Pomocy Społecznej w Śmiglu

"Komunikacja między nami"- ostatnie spotkanie z psychologiem

Ocena 0/5

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śmiglu przypomina, zachęca i serdecznie zaprasza na ostatnie spotkanie z psychologiem Aleksandrą Pokładecką.

Tym razem poruszony zostanie temat komunikacji.

Widzimy się we wtorek 4 listopada 2025 r. o godzinie 16:00 w Zespole Przedszkoli w Śmiglu, Aleja Bohaterów 7. To będzie pożytecznie spędzony czas!

Do zobaczenia

Wykład z psychologiem, temat komunikacja między nami

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności