Ośrodek Pomocy Społecznej w Śmiglu

Nie zmarnowali żywności

Ocena 0/5

W imieniu podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Śmiglu składamy podziękowania hodowcom, którzy przekazali dwie tony ziemniaków na rzecz osób potrzebujących wsparcia.

W dobie pandemii każda pomoc się liczy. Cieszy nas, że hodowcy którzy mieli problemy ze zbyciem towaru nie zmarnowali żywności i trafiła ona na stoły osób o skromniejszych odchodach. Jeszcze przed Świętami obdarowaliśmy 65 rodzin i osób znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych, w szczególności tych korzystających z pomocy Banku Żywności.

Jesteśmy przekonani, że dobro wraca i tego życzymy darczyńcom.

 

Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Śmiglu

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności